Cookie beleid v.v. SJZ

De website van v.v. SJZ is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Contact overzicht

Contact overzicht

Contact Overzicht

 

Hier vindt u alle belangrijke contacten rond de voetbalvereniging SJZ op alfabetische volgorde. Mochten er eventuele onjuistheden op deze pagina staan of wilt u een wijziging doorgeven, dan kunt u dit doen door een email te sturen naar clubhuis@vvsjz.nl.
De contactgegevens van teamleiders zijn niet opgenomen in onderstaand overzicht. U kunt deze vinden op de teampagina van het desbetreffende team.

Algemeen
Informatie (algemeen)  

071-5809073
Info@vvsjz.nl

rksv SJZ, Sportpark ‘Haasbroek’   Nieuweweg 6                       

2381 NW Zoeterwoude

Aflastingen   071-5809073

NOS Teletekst, 603 West II        

of kijk op vvsjz.nl of de SJZ-app (VoetbalAssist club-app)

       
Bestuur
Tom van der Meer
  06-22559418
tom@vvsjz.nl
Voorzitter, Dagelijks bestuur.
Erik van der Zijden   erik@vvsjz.nl

1e Penningmeester; Dagelijks bestuur.                     Debiteurenadministratie, Commissie Financiën, Verzekeringen

Benny van Wieringen   benny@vvsjz.nl
1e Secretaris; Dagelijks bestuur. Ledenadministratie, Wedstrijd-secretariaten. 
Post en email bestuur@vvsjz.nl / info@vvsjz.nl 
Peter-Niek Plooij 06-48100292
peter-niek@vvsjz.nl
Vicevoorzitter, Normen en waarden, Tuchtcommissie, Contracten
Hans van Oosten 071-5802842
hans@vvsjz.nl
2e Penningmeester, Redactiecommissie, Bingo
Mariëlle vd.Geest   071-5802120    
marielle@vvsjz.nl 
2e Secretaris, verslaglegging bestuursvergaderingen

Vacature     Algemeen lid Jeugdcommissie
Peter Bos   06-23373819
peter@vvsjz.nl
Algemeen lid Voetbaltechnische zaken
TC en trainers
Arie de Jong  

071-5803187   
arie@vvsjz.nl

Algemeen lid Accomodatiezaken; Onderhoud, Accommodatiecommissie, Bouwcommissie, Consul, Alarm, Sleutels

Renate van Noort   renate@vvsjz.nl

Algemeen lid SJZ-promotie
Website, contractbeheer, debiteurbeheer, ICT-commissie

Monique Pieterse  

06-12069533   
monique@vvsjz.nl  

Algemeen lid Clubhuiscommissie,                          
Kantine, Evenementen, Lief en leed
       
Bouwcommissie                    onderhoud@vvsjz.nl 
   

Voorzitter bouwcommissie
Jeroen van der Krogt   071-5802430 Bouwkundige zaken
Arie de Jong  

071-5803187   onderhoud@vvsjz.nl

Contactpersoon bestuur
       
Clubblad
Clemens van Schooten   redactie@vvsjz.nl

Aanleveren vóór maandag 17.00 uur!
       
Clubhuis en Clubhuiscommissie
 KANTINE:   071-5809073  
   

Sleuteladres: Kievit 5
Fie van Schooten

Email: fie1957@hotmail.com      
071-5802334 / 06-27 58 38 58

Marcel vd.Geest  

06-13312710 geest1965@gmail.com

Voorzitter Clubhuiscommissie
Hans van Oosten   071-5802842 Penningmeester clubhuiscommissie
André vd. Akker   06-46199860

Voorraadbeheer "droog" (bestellingen Sligro)

Fie van Schooten   06-27583858

Voorraadbeheer brood, ham, kaas en "nat" (bestellingen Heineken)

André de Boer   071-5801740 Contactpersoon schoonmaakploeg
Daniëlle Fokkens   06-41409562
bardiensten@vvsjz.nl 
Indeling vaste barmedewerkers
Monique Pieterse   06-12069533              clubhuis@vvsjz.nl  Evenementen, Indeling kantinediensten seniorenleden en ouders, contactpersoon bestuur
 
Consul
Ton Schouten   06-13271886  
       
Debiteurenadministratie
Albert Belt   071-5803865
debiteurenadministratie@vvsjz.nl 
Contributie en boetes
       
ICT-Commissie
Joris Scharpff   06-41142377
webmaster@vvsjz.nl 
Webmaster, hosting en email
Sander de Groot   06-21414320

Gebruikersbeheer, rechtenbeheer

Koen de Bakker     Importeren leden start seizoen
Lisa Willemse   lisa_willemse@hotmail.com Contactpersoon website
       
Jeugdcommissie
Marcus van der Maat   071-5803762
jeugdcommissie@vvsjz.nl 
Voorzitter
Carla vd. Ploeg   071-5809011
carlahavik12@gmail.com
Secretaris en scheidsrechters
Hans van Oosten   071-5802842 Penningmeester
Hans Olijerhoek   06-25402713 Coördinator niet voetbalzaken / aanmelden nieuwe leden
Roy Versteegen   versteegenroy@gmail.com Voetbalzaken
Marieke vd. Poel     Wedstrijdsecretaris JO7 t/m JO19
Elly Ammerlaan   eammerlaan@hetnet.nl
Wedstrijdsecretaris MO13 en MO15
Marianne vd. Voet   06-24884191  Activiteiten
 
Ledenadministratie
Jeffrey vd. Poel   06-23308810
ledenadministratie@vvsjz.nl 
 
 
Medische Staf
      Verzorging/fysio i.o.m. hoofdtrainer
 
Normen en Waarden-commissie
Peter-Niek Plooij   06-48100292 Voorzitter
       
Kitty Blom   06-18016988 Vertrouwenspersoon
 
SJZ Promotie
Renate van Noort   sjz_promotie@vvsjz.nl

Website, contactpersoon bestuur, contractbeheer, debiteurbeheer, algemene zaken

Corne Versteegen   sjz_promotie@vvsjz.nl Relatiebeheer, sponsorwerving
Mieke Paardekooper
  sjz_promotie@vvsjz.nl Contractbeheer, debiteurbeheer, facturering, algemene zaken
Hendrika Adriaanse   sjz_promotie@vvsjz.nl Kleding, debiteurbeheer, facturering, algemene zaken
VACATURE   sjz_promotie@vvsjz.nl Verslaglegging, algemene zaken
Ron Slingerland
  sjz_promotie@vvsjz.nl Relatiebeheer, sponsorwerving
Koen van Rijn   sjz_promotie@vvsjz.nl Relatiebeheer, sponsorwerving
Edwin van Goozen   sjz_promotie@vvsjz.nl Relatiebeheer, sponsorwerving
VACATURE   sjz_promotie@vvsjz.nl  Notulist, algemene zaken
 
Supportersvereniging
Jan Menting   06-14816012  
Rick Engel   071-5801436  
 
Technische Commissie
Peter Bos   06-23373819 Contactpersoon bestuur
Corné Berg   06-46646473  dj_cor5@hotmail.com Senioren
Mario Hensing   06-51585570
info@suntec-zonwering.nl
Senioren

Patrick van Eeden 
Peter van der Maat

  06-29558444

06-11536304
Onder 15 t/m 19

Roy Versteegen Tuan Nguyen

 

06-48811227

06-41630922

Onder 7 t/m 13
Edwin van Nierop   06-42734302 Vrouwen 1 en 2
Esther Belt 
Geneva van Leeuwen
  06-27474664

06-44163482

Meiden jeugd
 
Toernooien
Jarco van der Poel   06-402 18 909
toernooicommissie@vvsjz.nl 
 Internationale D-toernooi
 
Trainers
Arie van Duin     Hoofdtrainer senioren
Andres vd. Hoeven     Trainer SJZ 2 
Marco Gerrits
  06-50976930 Keeperstrainer senioren
Edwin van Nierop   06-42734302 Contactpersoon dames/meisjes
Kevin Bos   06-83987110 Hoofdtrainer Onder 19

René de Haas

 

06-36381122

Hoofdtrainer Onder 17
Michel Goemans  

06-51118433

Hoofdtrainer Onder 15
Carlo Nijssen   

06-40431742 carlo.nijssen@ziggo.nl 

Hoofdtrainer Onder 13
Marco Vaartjes   06-11739529
Hoofdtrainer Onder 7 t/m 11
Esther Belt
Geneva van Leeuwen
  06-27474664

06-44163482
Hoofdtrainers MO15

Michel vd. Hoeven   06-49883609 Hoofdtrainer MO13
Matthijs Quak   06-45688756 Hoofdtrainer MO9/ MO10
Hans Olijerhoek
  06-25402713 Contactpersoon Ukkies
Ivo Romijn,
Tjade de Boer
  06-18085385
06-15058174
Trimmers 30+, vrijdagavond
Stefan Berk   06-50527446 Trimmers zaterdagmiddag
 
Wedstrijdsecreteriaat
Raymond de Heiden   (06) 118 67 522
heidt.chan@kpnmail.nl
Coördinator wedstrijdsecretariaat
en SJZ zaterdag selectie (1+2)
Thomas Wijsman   (06) 108 77 917
wijsmanthomas@gmail.com
Lagere senioren
Elly Ammerlaan   (06) 137 62 123
 eammerlaan@hetnet.nl
Dames en MO15/MO13
Marieke v/d Poel   (06) 575 95 889

Jeugd JO19 t/m JO7
Ad van der Hoeven   06-53203400 Zaalvoetbal
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!